Kanadalı İle Aynı Avantajlar

Rosedale Akademi’den aldığınız “OSSD Lise Diploması” ile Kanadalı bir öğrenci ile aynı HAKLARA sahip olursunuz. 

Kanada Lise Diploması avantajları Türkiye Lise diplomasına göre daha fazladır. Uluslararası kabul gören Kanada, “Ontario Eğitim Bakanlığı” müfredatı (OSSD) diploması, Ekonomik İşbirliği Teşkilatının uluslararası bir çalışması olan ve dünya çapındaki eğitim sistemlerini değerlendiren uluslararası “Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı” (PISA) tarafından Dünyanın en iyi 5 eğitim sisteminden biri olarak kabul edilmiştir.

Kanada Lise Diploması avantajları diğer madde aldığınız derslerdir. Rosedale Akademide yerel lisenize ek olarak üniversiteye yönelik dersler alırsınız. Böylece hem yerel hem de OSSD Diploması sahibi olursunuz. İsterseniz yerel diplomanız ile yerel üniversite tercihi yaparken,  OSSD Diploması ile Kanada’lı bir öğrenci ile aynı şartlarda uluslararası üniversitelere başvurabilirsiniz. Şunu anlamak çok önemlidir, Kanada Lise Diploması avantajları; Ontario Lise Diploması, dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerce kabul edilmiştir.

Yurtdışında eğitim almanın faydaları

Yurtdışında eğitim sadece eğitimden daha fazlasıdır, bütünsel bir deneyimdir

Kanada Lise Diploması avantajları diğer madde: Uluslararası bir derece kazanmak sadece kariyerinizi ve kişisel ufkunuzu genişletmekle kalmaz, aynı zamanda bir ömür boyu deneyime sahip olmakla da ilgilidir. Burada neden uluslararası eğitim düşünmelisiniz? nedenlerinden bazıları şunlardır:

1. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kurs seçenekleri

Uluslararası eğitim, bazıları araştırma seçenekleri ve öğrenciler için beceriye dayalı eğitim de dahil olmak üzere daha geniş bir yelpazede kurslar sunmaktadır. Bu ufkunuzu genişletmek yardımcı olur ve yeni eğitim fırsatları bir dünya açılır. Sadece bu değil, yurtdışındaki bazı programlar da aynı anda farklı kurslar almanıza izin veriyor. Yani sizin majör olarak matematik okurken edebiyat ile de ilgilenebilirsiniz. Dünya çapında 700’den fazla üniversiteler ve okullar ile ne olursa olsun aradığınız-yüksek benzersiz bir çalışma ortamına araştırma için sıralanır bir dersten – biz sizin için en uygun bulmanıza yardımcı olabilir.

2. Daha fazla istihdam yapar

Kanada Lise Diploması avantajları diğer madde geçerliliktir. Uluslararası Çalışma seçtiniz mezunları çok işverenler tarafından aranır. Yurtdışı bir derece takip cesaret, esneklik, kültürel farkındalık ve diğer insanların nasıl çalıştığını ve düşündüğünü bir anlayış var işverenler sinyalleri. Bu deneyim, staj ve iş başvuruları söz konusu olduğunda sizi paketin önüne koyar.

3. Dil Öğrenmekten dil yaşamaya

Çalışmalar daldırma başka bir dilde akıcı olmak ve yeni bir kültürü anlamak için en iyi yol olduğunu göstermiştir. Her gün İngilizce konuşanlar ile etkileşime gireceğinizden, dili ilgili kültürel bağlamda kavramak daha kolay olacaktır.

İngilizce yaşamak, çalışmak ve çalışmak ilk başta zorlayıcı görünebilir, ancak ikinci doğanız ne kadar hızlı olursa şaşıracaksınız. Güvenle İngilizce iletişim kurmak, çalışmalarınızda başarılı olmanıza ve dünyanın diğer bölgelerinden yolda profesyonel bağlantılar haline gelebilecek yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olacaktır.

4. Uluslararası Kariyer getiriyor

Kanada Lise Diploması avantajları ile Yurtdışında eğitim, farklı durumlarla başa çıkmak, çalışmalarınız ve yarı zamanlı işleriniz arasındaki zamanı yönetmek, uluslararası öğretim yöntemlerini deneyimlemek ve kozmopolit bir kalabalıkla başa çıkmak için yeni yaklaşımlar öğrenmenize yardımcı olur. Bu da aynı zamanda genel olarak konu ve yaşam konusundaki zekanızı artırmaya yardımcı olur.

5. Küresel bir bakış açısı kazanırsınız

Yurtdışında eğitim gören öğrenciler, diğer kültürlere ve insanlara karşı iyi bilgilendirilmiş bir zihniyet ve daha geniş bir bakış açısı geliştirir. İster bilim, politika veya finans okuyor olun, çok uluslu bir perspektiften düşünebilmek, modern zorluklarla karşılaşmanıza ve gelecekte yenilikçi çözümler bulmanıza yardımcı olacaktır. Daha açık ve yaratıcı düşünmenizi sağlayacak daha zengin bir deneyim seti ile mezun olacaksınız. Dünyayı farklı merceklerle görmeyi öğrendikçe, kendi ülkeniz ve kültürünüz hakkında da yeni şeyler öğreneceksiniz.

6. Bir ömür boyu bir deneyim

 

Yurtdışında eğitim deneyiminiz kampüs kapılarında bitmiyor. Hafta sonları ve tatil günlerinde, turistik noktalara seyahat etme veya seçtiğiniz ülkede dövülmüş yoldan çıkma şansına sahip olacaksınız. Bu, Hindistan’dan farklı coğrafyaları deneyimleyebileceğiniz ve arkadaşlarınız ve aileniz için ilginç hikayelerle geri dönebileceğiniz anlamına gelir. Eğer yapıyor zevk ve bir kariyer yapmak bir etkinlik bulma sonunda asla bilemezsiniz.

Yurtdışında lisans derecesi almanın faydaları

Sadece okul dışında bir öğrenci olarak, çünkü size bir kenar verir:

Öğrenme ve erken bir aşamada çalışma uluslararası bir şekilde maruz kalmaktadır

Çeşitli kültürler anlayışınız beslenir

Kariyer seçenekleri kapsamını genişletir

Yurtdışında yüksek lisans derecesi almanın faydaları

 

Bu, taahhüt ettiğiniz yeniden yükler:

Teknik becerilerinizi geliştirin

CV counterparts’n anizi bir kenara bırakın

Sosyal ve profesyonel ağınızı geliştirin.