NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Rosedale Akademi Türkiye temsilcileri olarak Kanada eğitim sisteminin dünyaya açılmasına öncülük ediyoruz. Bu amaçla Kanada’da online eğitimde öncü bir firma olan Rosedale Akademi ile işbirliği içinde çalışıyoruz. Online eğitim ile kendi evinizde eğitim görürken dünya standartlarında Kanada lise diploması (OSSD) alma fırsatı sunuyoruz.

Ortağımız Rosedale Akademi; Kanada’da, Kanada müfredatını farklılaştırılmış eğitim ve dijital teknolojiyi bir araya getiren, çevrim içi sunan Ontario merkezli bir uluslararası eğitim enstitüsüdür.

Rosedale Akademi Türkiye temsilcileri olarak Kanada lise diploması (OSSD) aldıktan sonra, önde gelen Kanada ve uluslararası üniversitelere giriş imkanları sunuyoruz.

İlham Veren Öğretmenler ​​

Ontario Sertifikalı öğretmenlerimiz, öğrencilerin bu geçiş sürecinde bireysel öğrenme deneyimlerine rehberlik edeceklerdir. Öğretmenlerimiz, her öğrencinin başarıya giden doğru yolda oldukları ve bireysel öğrenme ihtiyaçlarını değerlendirecek niteliktedirler.

İlgi Çeken Kurslar ​

Her ders, öğrencilerin ilgisini çekecek biçimde hazırlanmıştır. İçeriğimiz, bugünün öğrenenleriyle güncel ve alakalı olmasını sağlamak için düzenli olarak güncellenir. Multi-medya, vaka çalışmaları ve öğrenme materyalleri ile oyunlaştırma unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunmak için kullandığımız yöntemlerden sadece bazılarıdır.

Tranfer edilebilir dersler

Öğrencilerin daha önceki okuduğu okulda geçtiği dersler ve notları otomatik olarak OSSD transkriptlerine aktarılır. Bu süreç ve gerekli tüm bilgiler doğrudan öğrencinin kendi okullarıyla koordine edilir.

Zengin kaynaklar

Öğrenciler kayıt olduktan sonra kendilerine verilen şifre ile dersleri ile ilgili tüm materyallere çevrimiçi öğrenme sistemi üzerinden ulaşabileceklerdir.

Haftalık rapor sistemi ile sizi destekliyoruz

Öğrenci hizmetleri ekibimiz ve öğretmenlerimiz bireyselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunmaktan, üniversite başvuru sürecine yardımcı olmaya kadar her öğrencinin derslerinde ve üniversiteye yönelik başarılı olmasını sağlamak için özenle çalışır.

Kolay Kayıt

En az 3 dakika içinde çevrim içi öğrenme sistemine kayıt olup ders almaya başlayabilirsin.

Öğrenciler programı tamamladıklarında kendi yerel diplomalarının yanında OSSD diplomasını alabileceklerdir.

Kanada Lise Diploması ve Hakkımızda Sorular

Türkiye temsilcisi olarak olarak ortağı olduğumuz çift diploma programı, Rosedale Akademinin yenilikçi online öğrenme platformu üzerinde verilir. Bu programda 10. sınıftan 12. sınıfa kadar alınan tüm dersler dünya çapında tanınan Ontario müfredatını temel alır. Çift diploma programı ile sunduğumuz program “Ontario Lise Diplomasını” (OSSD) almaya yöneliktir. Öğrencilerin Türkiye’deki okullarında gördükleri derslere ek olarak Rosedale akademi bünyesinde online olarak gördükleri dersler ve krediler birleştirilerek öğrenciye Kanada OSSD Diploması verilir. Bu süreçte öğrenciye her türlü akademik danışmanlık sağlanır.

Rosedale Akademisi ile yaptığımız işbirliği ile,  “Ontario Lise Diploması” alan öğrencilerimize, Kanadalı bir öğrencinin tüm hakları sağlanıyor. Mezun öğrencilerimiz, “Ontario Lise Diplomasını” (OSSD) alarak mezun olan bir Kanadalı öğrencinin başvurduğu her üniversiteye başvurabilir. Kanada OSSD. diploması dünya çapında kabul gören bir diplomadır. Ontorio müfredatı dünya çapında kabul gören ilk 5 müfredattan biri olarak yerini almıştır.

 

Ortağımız Rosedale Akademi, uluslararası geçerli online müfredatı, öğrencilere yüksek öğrenimde ve ötesinde başarılı olmaları için gereken temel akademik becerileri kazandırmak için geliştirmiştir. Bu programın içerikleri  yaşamın içinden dersler, etkileşimli medya, problem setleri ve etkinliklerle zenginleştirilmiştir. Rosedale Akademi ile Kanada lisesi diploması alan öğrenciler bu nedenle Kanada okullarına devam eden öğrenciler gibi, Kanada üniversitelerine ve uluslararası üniversitelere başvurabilir ve başvuru süreçlerinde örgün eğitim kurumları ile eşit haklara sahiptirler.

 

Daha da fazlası, Rosedale Academi programları ile Kanada diploması alan öğrenciler anlaşmalı oldukları Kanada üniversitelerine doğrudan erken kabul kazanırlar.

 

Uluslararası yaklaşımımız, global dünya algılarını arttırmayı ve onları gelecekteki kariyerleri için küresel dünya insanı bir konuma yerleştirmeyi amaçlayan öğrencilerimiz için yeni bakış açıları kazandırır. Programlarımızın  her birindeki küresel bakış açılarına ek olarak, Rosedale Akademi ayrıca uluslararası öğrencilerimizi Kanada kültürüne ve eğitim sistemine yerleştirmek için Kanada liseleri değişim seçenekleri de sunuyor.

Rosedale Akademi çevrim içi sınıfları, öğrencilerin Ontario dahil bir çok ülkede iş gücüne girebilmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kariyerinizi geliştirmek, herhangi bir iş gücüne girmek ve kendinize özel uzaktan eğitim ile diploma alma fırsatı yaşamak istiyorsanız Rosedale Akademi tam size göre.

Özetle:

  • O.S.S.D. diploması dünya çapındaki en iyi 5 programdan biri olarak kabul edilmiştir.
  • Rosedale Akademi bünyesinde çevrim içi Dünyaca tanınan “Ontario Lise Diplomasını” (OSSD) alabilirsiniz.
  • Rosedale Akademi ile “Ontario Lise Diplomasını” Kanada’ya gitmeden herhangi bir yerden çevrim içi bağlanarak alabilirsiniz.
  • Rosedale Akademi bünyesinde çevrim içi aldığınız Kanada Ontario diploması ile Kanadalı bir öğrenci ile eşit haklardan yararlanabilirsiniz.
  • Rosedale Akademi ile Ontario Lise Diploması alırsanız üniversite başvuru sürecinde daha az engel ile karşılaşırsınız. Bu süreçte Rosedale Akademi danışmanları size yardımcı olacaktır.
  • Rosedale Akademi ile “Ontario Lise Diploması” aldığınızda IELTS veya TOEFL puanı olmadan anlaşmalı üniversitelerden kolaylıkla kabul alabilirsiniz.

Kanada, mükemmel bir eğitim sistemine sahip, güvenli, istikrarlı, gelişen, toplumsal çeşitliliği olan  ve konuksever bir ülkedir. İngilizce dil becerileriniz başlangıç, orta ya da ileri düzeyde olsa da, öğrendiğiniz ingilizce ile yaşamak için Kanada ideal bir yerdir.