Partner Üniversitelerimiz

ROSEDALE PARTNER ÜNİVERSİTELERİNE  BAŞVURU ŞARTLARI

Dünyanın herhangi bir üniversitesine kabul başvurusunda bulunabilir. Hatta bir Rosedale partner üniversitelerinde de eğitim almayı seçebilirsiniz.

Rosedale partner üniversiteleri, okulumuzun kalitesini ve öğrencilerimizin başarı ve performansını onaylamaktadır. Rosedale ortakları, OSSD programını Rosedale Akademiden başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler için üniversitelerinde belirgin bir kontenjan ayırmaktadır. Erken kabule ek olarak, Rosedale mezunları -diğer uluslararası öğrencilere verilmeyen önem verilir- özel bursları almaya hak kazanmaktadır. 

Rosedale Akademide eğitim almayı seçerek, kaliteli ve tanınmış bir çevrim içi Kanada lisesinde okuyarak benzersiz avantajlara sahip olursunuz. Avantajlar şunları içerir:

  1. Tüm dünyadan 3000’den fazla çevrim içi öğrenciden biri olun.
  2. %96 oranında mezun öğrencimiz, dünyanın en iyi üniversitelerine girerek başarılarını kanıtladılar.
  3. yüzyılda e-öğrenme teknolojisiyle tanınmış Kanada müfredatını kullanarak ilgi çekici, eğlenceli ve esnek akademik dersler…
  4. Ön kabul, dil sınavından muafiyet ve Rosedale partner üniversitelerinden burslar.

King’in Üniversitesi, Ontario, Londra şehrinde bulunmaktadır. King’s, Kanada’daki en büyük 15 araştırma üniversitesinden biri olan Western University’de bulunan küçük bir liberal sanat okuldur. King’in öğrencileri, büyük Western University öğrenci topluluğu ile birliktedir.

King; sanat, so

syal bilimler ve işletme yönetiminde prestijli ve en iyi derecelerde diplomalar vermesi ile tanınır.

Rosedale öğrencisi olarak, King’in Üniversite Kolejinde öğrenim görmeyi seçerseniz, OSSD diplomanızdan dolayı Kanada öğrencisi ve uluslararası öğrenci bursuna hak kazanırsınız. Rosedale OSSD programında% 80 veya daha yüksek not ortalaması alın, otomatik olarak 1.000 – 4.000 $ arasında OSSD bursuna hak kazanırsınız!

Uluslararası bir öğrenci olarak King Üniversitesinden 6.500 dolara kadar olan “Rosedale Global Liderlik Bursu”na hak kazanırsınız. King’de ikamet eden Rosedale mezunlarına haftada 20 saat kampüste yarı zamanlı ücretli bir iş garantisi de veriliyor! !

Diğer yazımızı okuyun  Kanada'da Lise Okumak

Toronto yakınlarındaki Oshawa şehrinde bulunan Ontario Teknik Üniversitesi, önde gelen bir mühendislik, bilim, tasarım ve teknoloji üniversitesidir. Üniversite popüler profesyonel program sunar ve mezunları 6 ay geçmeden Kanada’da tam zamanlı istihdam kazanırlar.. Bir Rosedale öğrencisi olarak, Ontario Tech University’de öğrenim görmeyi seçerseniz, OSSD diplomanız nedeniyle Kanadalı öğrenci ve Uluslararası öğrenci burslarına hak kazanırsınız. Rosedale OSSD programında% 85 veya daha yüksek bir genel not ortalaması elde ederseniz, OSSD burslarına otomatik olarak 2.000 – 4.000 $ arasında alıyorsunuz! Uluslararası bir öğrenci olarak, 72.000 $ ‘lık Global Liderlik Ödülüne başvurmaya hak kazanırsınız.

Trent Üniversitesi’nin Peterborough ve Oshawa şehrinde iki kampüsü vardır. Trent Üniversitesi işletme, eğitim ve çevre bilimleri programlarıyla tanınır. Trent uygun eğitim ücretleri ve tatmin edici burslar sunar. Bir Rosedale öğrencisi olarak Trent Üniversitesinde eğitim almayı seçerseniz, OSSD diplomanız nedeniyle Kanadalı öğrenci ve Uluslararası öğrenci burslarına hak kazanırsınız. Rosedale OSSD programında% 80 veya daha yüksek not ortalaması elde ederseniz, otomatik olarak 1.000 $ – 3.000 $ arasındaki OSSD burslarına hak kazanırsınız! Uluslararası bir öğrenci olarak, Trent Üniversitesi’nden Rosedale Global Liderlik Bursuna 1.000 $ karşılığında hak kazanırsınız. Rosedale’in İngilizce kursunda (ENG4U)% 70 veya daha yüksek bir dereceye ulaşan öğrencilerin üniversiteye kabul için IELTS veya TOEFL puanı almaları gerekmez!