Kanada Online Lise Eğitimi

Dünyanın herhangi bir Üniversitesine kabul için başvurabilmenin yanı sıra, bir Kanada online lise eğitimi veren Rosedale ortak kurumunda da çalışmayı seçebilirsiniz. Kanada Online Lise Eğitimi Rosedale partner üniversiteleri,  ders kalitesini ve öğrencilerimizin performansını onaylamaktadır. Rosedale ortakları, Rosedale Akademiden OSDD programını başarıyla tamamlayan öğrenciler için üniversitelerinde önceden kabul ve rezervasyon sağlar. Kabul ilerlemeye ek olarak, Rosedale mezunları özel burs ve diğer uluslararası öğrenciler için mevcut olmayan hususlar için haklar verir.

ROSEDALE, KANADA ONLİNE LİSE EĞİTİMİ

Kanada Online Lise Eğitimi sonrası gidebileceğiniz, Toronto yakınlarındaki Oshawa şehrinde bulunan Ontario Tech Üniversitesi, önde gelen bir mühendislik, bilim, tasarım ve teknoloji üniversitesidir. Üniversite popüler ücretli mesleki deneyim programı sunmaktadır ve mezunları içinde Kanada’da tam zamanlı istihdam almak 6 mezuniyet ay.

Kanada Online Lise Eğitimi alan bir Rosedale öğrencisi olarak, Ontario Tech Üniversitesi’nde okumayı seçerseniz, Ossd diplomanız nedeniyle Kanadalı öğrenci ve Uluslararası Öğrenci burslarına hak kazanırsınız. Rosedale OSSD programında %85 veya daha yüksek bir not ortalaması elde ederseniz, ossd burslarına $2,000 – $4,000 arasında otomatik olarak hak kazanırsınız! Uluslararası bir öğrenci olarak, aynı zamanda 72.000 $ küresel Liderlik Ödülü için başvuruda hak.

Trent Üniversitesi Peterborough ve Oshawa kentinde iki Kampüsü vardır. Trent Üniversitesi İşletme, eğitim ve çevre Bilimleri programları için bilinir. Trent uygun öğrenim ücretleri ve cömert burslar sunmaktadır.

Kanada Online Lise Eğitimi alan bir Rosedale öğrencisi olarak, Trent Üniversitesi’nde okumayı seçerseniz, Ossd diplomanız nedeniyle Kanadalı öğrenci ve Uluslararası Öğrenci burslarına hak kazanırsınız. Rosedale OSSD programında %80 veya daha yüksek bir not ortalaması elde ederseniz, otomatik olarak $1,000 – $3,000 arasında OSSD burslarına hak kazanırsınız! Uluslararası bir öğrenci olarak, Trent Üniversitesi’nden “Rosedale Global Leadership Bursu” için 1,000 dolara hak kazanırsınız. Rosedale’in İngilizce dersinden (ENG4U) %70 veya daha yüksek bir seviyeye ulaşan öğrencilerin kabul için bir IELTS veya TOEFL puanı göndermeleri gerekmez!

King’s University College Londra, Ontario şehrinde yer almaktadır. King’s Üniversitesi, Kanada’da ilk 15 araştırma üniversitelerinden birinde bulunan küçük bir liberal sanat okuludur. King’s öğrencileri King’s Üniversitesi öğrenci topluluğu içinde küçük ve sosyal öğrenci topluluğu tadını çıkarın. King’s sanat, Sosyal Bilimler ve İşletme Yönetimi prestijli ve üst sıralarda derece için bilinir.

Kanada Online Lise Eğitimi alan bir bir Rosedale öğrencisi olarak, King’s University College’da okumayı seçerseniz, OSDD diplomanız nedeniyle Kanadalı öğrenci ve Uluslararası Öğrenci burslarına hak kazanırsınız. Rosedale OSSD programında %80 veya daha yüksek bir not ortalaması elde edin, otomatik olarak $1,000 – $4,000 arasında OSSD burslarına hak kazanırsınız! Uluslararası bir öğrenci olarak, King’s University College’dan $6,500’e kadar olan Rosedale Global Leadership Bursuna hak kazanırsınız. King’s ikamet yaşayan Rosedale mezunları da haftada 20 saat kampüste yarı zamanlı ücretli iş garantilidir!