Kanada Online Lise Rosedale Akademi’nin Avantajları

Dünyanın herhangi bir üniversitesine kabul başvurusunda bulunabilmenin yanı sıra, bir Rosedale ortak kurumunda da eğitim almayı seçebilirsiniz. Rosedale ortak kurumları, kurslarımızın kalitesini ve öğrencilerimizin başarı ve performansını tanır. Rosedale ortakları, OSSD programını Rosedale Academy’den başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler için üniversitelerinde bir kontenjan ayırmaktadır. Erken kabul ek olarak, Rosedale mezunları, diğer uluslararası öğrencilere verilmeyen önem verilir ve özel burslar almaya hak kazanmaktadır. Gelecek 3 slaytta, partner üniversitelerimizin 3’ünü ve Rosedale mezunlarına sağladıkları özel avantajları vurgulayacağız.

Rosedale Academy’de eğitim almayı seçerek, kaliteli ve tanınmış bir Kanadalı çevrimiçi lisede okuyarak benzersiz avantajlara sahip olursunuz. Avantajlar şunları içerir:

  1. Tüm dünyadan 3000’den fazla çevrimiçi öğrenciden biri olun.
  2. En iyi üniversitelere kabul gören mezunların% 96’sı ile kanıtlanmış öğrenci başarısı.
  3. 21. Yüzyılda e-öğrenme teknolojisini kullanan ve tanınmış Kanada müfredatını kullanarak ilgi çekici, eğlenceli ve esnek akademik kurslar.
  4. Ön kabul, dil sınavından muafiyet ve Rosedale ortak kurumlarından burslar.

King’in Üniversitesi, Ontario, Londra şehrinde bulunmaktadır. King’s, Kanada’daki en büyük 15 araştırma üniversitesinden biri olan Western University’de bulunan küçük bir liberal sanat okuldur. King’in öğrencileri, büyük Western University öğrenci topluluğu ile birliktedir.

King, Sanat, Sosyal Bilimler ve İşletme Yönetimi’nde prestijli ve en iyi dereceler alması tanınır.

Rosedale öğrencisi olarak, King’in Üniversite Koleji’nde öğrenim görmeyi seçerseniz, OSSD diplomanızdan dolayı Kanada öğrenci ve Uluslararası öğrenci bursuna hak kazanırsınız. Rosedale OSSD programında% 80 veya daha yüksek not ortalaması alın, otomatik olarak 1.000 – 4.000 $ arasında OSSD bursuna hak kazanırsınız!

Uluslararası bir öğrenci olarak King’in Üniversite Koleji’nden 6.500 dolara kadar olan Rosedale Global Liderlik Bursu’na hak kazanırsınız. King’de ikamet eden Rosedale mezunlarına haftada 20 saat kampüste yarı zamanlı ücretli bir iş garantisi de veriliyor! !

Toronto yakınlarındaki Oshawa şehrinde bulunan Ontario Teknik Üniversitesi, önde gelen bir mühendislik, bilim, tasarım ve teknoloji üniversitesidir. Üniversite popüler bir ücretli profesyonel deneyim programı sunar ve mezunları 6 ay içinde Kanada’da tam zamanlı istihdam alırlar. Bir Rosedale öğrencisi olarak, Ontario Tech University’de öğrenim görmeyi seçerseniz, OSSD diplomanız nedeniyle Kanadalı öğrenci ve Uluslararası öğrenci burslarına hak kazanırsınız. Rosedale OSSD programında% 85 veya daha yüksek bir genel not ortalaması elde ederseniz, OSSD burslarına otomatik olarak 2.000 – 4.000 $ arasında alıyorsunuz! Uluslararası bir öğrenci olarak, 72.000 $ ‘lık Global Liderlik Ödülüne başvurmaya hak kazanırsınız.

Trent Üniversitesi’nin Peterborough ve Oshawa şehrinde iki kampüsü vardır. Trent Üniversitesi işletme, eğitim ve çevre bilimleri programlarıyla tanınır. Trent uygun eğitim ücretleri ve tatmin edici burslar sunar. Bir Rosedale öğrencisi olarak Trent Üniversitesi’nde eğitim almayı seçerseniz, OSSD diplomanız nedeniyle Kanadalı öğrenci ve Uluslararası öğrenci burslarına hak kazanırsınız. Rosedale OSSD programında% 80 veya daha yüksek not ortalaması elde ederseniz, otomatik olarak 1.000 $ – 3.000 $ arasındaki OSSD burslarına hak kazanırsınız! Uluslararası bir öğrenci olarak, Trent Üniversitesi’nden Rosedale Global Liderlik Bursuna 1.000 $ karşılığında hak kazanırsınız. Rosedale’in İngilizce kursunda (ENG4U)% 70 veya daha yüksek bir dereceye ulaşan öğrencilerin üniversiteye kabul için IELTS veya TOEFL puanı almaları gerekmez!